Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
 
Limasol Bankası Yıla Yüksek Motivasyonla Başladı
Limasol Bankası Yıla Yüksek Motivasyonla Başladı

Yıla maksimum verimlilik hedefi doğrultusunda yüksek motivasyonla başlayan Limasol Bankası, “ Etkili İletişim ve Motivasyon ” çalışması  düzenledi. Limasol Bankacılık Akademisi eğitim programı çerçevesinde, Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Kültür Salonu’nda geçtiğimiz hafta gerçekleşen, Banka Üst Yönetimi, Birim ve Şube Müdürleri’nin  katıldığı eğitimi iş ilişkileri uzman danışmanı Tulin Balcıoğlu verdi.

LTKB Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Genel Müdür Yardımcıları Abdullah Özsusuzlu ve İlker Bahçecioğlu’nun da katıldıkları eğitimde; kurumda motivasyonun artırılması – takım ilişkilerinin güçlendirilmesi – empati oluşturma – olaylara farklı yönlerden bakabilme konuları interaktif çalışma ortamında değerlendirildi.

Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu, eğitim çalışmasına ilişkin değerlendirmesinde yüksek verimlilikte bir yılı geride bıraktıklarını, yeni yılın hedef ve stratejilerini belirlerken maksimum verimliliğe ulaşmada eğitimin en önemli rolü  oynadığına inandıklarını belirtti. Yoğurtçuoğlu, belirledikleri program çerçevesinde personelin tümüne yönelik performans artırıcı eğitimlere yıl içinde devam edeceklerini de vurguladı.