Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
 
Kullanıcılar ‘Online’ Hizmet Kolaylığını Sevdi
 
Kullanıcılar ‘Online’ Hizmet Kolaylığını Sevdi


Kuzey Kıbrıs Turkcell ve  Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında başlayan işbirliği ile; Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri artık Limasol Bankası’nın internet sitesi üzerinden de 7/24 kontör yükleyebilme ve fatura ödeme kolaylığını yaşıyorlar.

Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri ayni zamanda Limasol Bankası’nın bir diğer hizmeti olan Hızlı Fatura Ödeme Noktalarında da  fatura ödeme yapabiliyor.

Ülkede önde gelen kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan  Limasol Bankası, sağladığı ‘internet sitesinden kontör yüklenme’ ve  ‘fatura ödeme’ hizmetleri ile  birkez daha kullanıcıların  takdirini  topluyor.
 
İnternet sitesine https://kktcell.limasolbank.com.tr/ adresinden kolayca ulaşmak mümkün..

Sağlanan hizmetle ilgili olarak görüşlerini aktaran Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler şunları söyledi: “Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcılarına 7 gün 24 saat bulundukları ortamdan 3D secure güvencesiyle, bir tıkla fatura ödeyip, internet paketi yükleyip ve kontör satın alabildikleri siteyi hayata geçirdikleri için mutlu olduğunu belirtti. Kullanıcılar, Card Plus veya 3D secure kart özelliği olan tüm kredi kartları ile bu işlemi rahatça uygulamaktalar.  Üstelik bu hizmeti kullanmak için banka müşterisi olunmasına da gerek yok”