Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Limasol Bankası – AM...
 
Limasol Bankası – AML’nin Sanat Alanındaki İşbirliği 5.Yılında!
Limasol Bankası – AML’nin Sanat Alanındaki
 İşbirliği 5. Yılında!

Limasol Bankası Atatürk Meslek Lisesi ile 5 yıldır gerçekleştirdiği; Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü -  Fotoğraf Kulübü öğrencilerinin sanat becerilerini geliştirmek için başlattığı misyonuna devam ediyor.

Limasol Bankası’nın gençlerin sanat becerilerini geliştirmek yanında kendi ülkelerini, ülkenin insanlarını tanımalarına katkı koymak adına Atatürk Meslek Lisesi ile 5 yıl önce başlattığı işbirliği sürüyor.

Mayıs ayı içerisinde açılması planlanan ve İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda gerçekleşecek; açılış etkinliği ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak serginin hazırlıkları ise devam ediyor.

Atatürk Meslek Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü - Fotoğraf Kulübü öğrencilerinin bu yılki teması; renkli ve siyah beyaz portrelerden oluşacak olup;sergiye yönelik seçki çalışmaları kapsamında Lapta Huzurevi, Girne Amerikan Üniversitesi, Meriç, Dilekkaya, Yiğitler, Uluslarası Kıbrıs Üniversitesi ve Lefkoşa Surlariçi  bölgelerine ziyaretler düzenlendi.
Sürdürülen anlamlı işbirliğine ilişkin mesaj yayımlayan Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, bu yıl 80. Yıllarını kutlayacakları dönemde; geleneksel hale gelen ve 5 yıldır  gençlerin artan sanatsal becerilerini geliştirirken; olumlu alışkanlıklar kazanmalarına banka olarak katkı sağladıklarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.