Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Yıldızlar Limasol Ba...
 
Yıldızlar Limasol Bankası’ndan Geçti!
Yıldızlar Limasol Bankası’ndan Geçti!

Limasol Bankası yan kuruluşu; Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu (LSS) Yıldızları Parlatıyoruz projesinde yeralan KKTC Nev Çocuk Fitness Milli Takımı ülkemizi başarı ile temsil etmeye devam ediyor.  Son olarak, Uluslararası Avusturya FIT-KIDS GRAND-PRIX’ten kupalarla dönen KKTC Nev Fitness Milli Takımı her zaman destekçileri olan Limasol Bankası’na bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, KKTC NEV Çocuk Fitnes Takımı Antrenörü ve uluslararası hakem Neval Çelebioğlu Akgürgen, KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda uluslararası hakem Ali Dahlameroğlu ile birlikte Nev Çocuk Fitness Milli Takım sporcuları  yanı sıra Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Limasol Bankası Yönetim Kurulu İdari Müdürü - LSS Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Akıle Tatarlar, Limasol Bankası ve Grup Şirketleri  Kurumsal İletişim Müdürü  - LSS Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kavaz Soykan ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Danışmanı - Yönetim Kurulu Üyesi İpek G. Halim hazır bulundu.

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler; bu yıl 80. Yıllarını kutlayacakları dönüm noktalarında, Yıldızları Parlatıyoruz projesinin değerli ekibi Nev Çocuk Fitness’i hem ulusta, hem de uluslararası arenada gösterdikleri başarıdan ötürü tebrik ederek; disiplinli ve sistemli çalışmakla neler başarılabileceklerini şampiyonluklarla kanıtladıklarını ve iyi birer rol model olduklarının altını çizdi.

KKTC NEV Çocuk Fitnes Takımı Antrenörü ve uluslararası hakem Neval Çelebioğlu Akgürgen, Limasol Gruba katkılarından dolayı ve uluslararası arenada boy gösterebildikleri için ne kadar teşekkür etsek az diye belirtirken; teşekkürlerini sunmak adına milli takım ve Limasol Grup Yönetimi’nin yeraldığı fotoğrafı takdim edip; toplu hatıra fotoğraf ile de bu ziyareti ölümsüzleştirildiler.