Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
“Değişen Toplumda Y...
 
“Değişen Toplumda Yeni Aile Yapısı ve Çocuk” Konferansı gerçekleşiyor.
Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun düzenlediği ve  Klinik Psikolog Selen Üstüner’in konuşmacı olduğu  “Değişen Toplumda Yeni Aile Yapısı ve Çocuk” Konferansı gerçekleşiyor.

80. Yılını kutlayan Limasol Bankası yan kuruluşu olan; Limasol Sosyal Sorumluluk katkılarıyla gerçekleşecek olan Klinik Psikolog, Kognitif ve Davranış Terapisti Selen Üstüner’in konuşmacı olduğu “Değişen Toplumda Yeni Aile Yapısı ve Çocuk” Konferansı düzenliyor.

Konferans 29 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 17:00’de Devlet AKM Konferans Salonu Lefkoşa’da ücretsiz olarak halka açık gerçekleşecektir.
Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu çocuklarla ilgii projelerinin bir devamı olan ailelere yönelik etkinlikler kapsamında gerçekleşecek olan konferansta toplumun en temel yapı taşı olan aile kurumunun değişen toplumdaki yapısını ele alarak son dönemlerin en çok dikkat çeken konularının altını çizmeyi hedefliyor.

Klinik Psikolog, Kognitif ve Davranış Terapisti Selen Üstüner Kimdir?
Selen Üstüner. KLİNİK PSIKOLOG VE KOGNİTİF DAVRANIŞ TERAPİSTİ. 2013 yılında Europian Association of CBT tarafından akredite edilmiş Kognitif ve Davranış Terapisti diplomasını Türkiye KDT derneğinden almıştır. 2002- 2019 tarihleri arasında hem  kendi kliniğinde  hem de Kemal Saraçoglu Vakfı'nda Klinik Psikolog olarak çalışmıştır. 2011 yılından itibaren Kıbrıs'ın ilk ve tek anne baba okulu kurucu ortağından biridir. 2017 yılında Kognitif ve Davranış Terapileri Merkezini'nın kurucu ortaklarındandır. Halen orada çalışmaktadır. Evli ve annedir.