Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
CardPlus
 
CardPlus

 

CARDPLUS, dünyanın heryerinde geçen, uluslarası geçerliliğe sahip,  KKTC’nin en genç ve ilk chip’li MasterCard’tıdır. Dünyanın her yerinde Cardplus kredi kartı ile 444 5000 olan müşteri hizmetleriyle irtibata geçip hızlı hizmet alma imkanı bulabilirsiniz. Cardplus sahibi olmak için 6 bankadan herhangi birine gidip başvuru yapıp bu karta sahip olma hakkı kazanabilirsiniz. Cardplus sayesinde cebinizde nakit para taşımak zorunda değilsiniz.

 

CardPlus'ın 2 ayrı hesap kesim dönemi vardır. Borçlar toplu olarak ay bazında birleşir ve sonunda tek bir fatura ödenir. Ekstrelerinize ulaşmak için CardPlus'ın  sunduğu birçok seçenek vardır. Bunlar ister adresinize posta, isterseniz elektronik posta (e-mail), faks gibi seçeneklerle  mevcuttur.

 


Chip’li ve Şifreli olmasından dolayı KKTC’nin en güvenilir kredi kartıdır. Müşteri tarafından belirlenen şifre sayesinde güvenlik en üst seviyededir. Belirnenen şifreyi müşteriden başka hiçkimse bilmemektedir. Şifrenizi kimseyle paylaşmadığınız sürece kimse kartınızı kullanamaz. Kullandığında ise itiraz hakkınız doğar.Bu da kartın kaybolma ve çalınması durumlarına karşı ekstra bir güvenlik önlemi oluşturmaktadır.


CardPlus ister kredi kartı,isterseniz banka kartı olma özelliğine sahiptir. Bu sayede  müşterilerimiz, Cardplus kredi kartlarına istedikleri alacaklı hesaplarını bağlayarak kartlarını aynı zamanda banka kartı olarak da kullanabilmektedirler.


Hizmette sınır tanımayan Cardplus, Ek Kart verme olanağına da sahiptir. Böylece asıl kart sahibi müşterilerimize istediği kadar kişiye ek kart verme olanağını tanımaktadır.


Cardplus Müşterilerimiz KKTC’de ve tüm dünyadaki ATM’lerde 365 gün ve 24 saat  işlem yapabilmektedirler. Müşterilerimize yapacakları alışverişleri taksitlendirme olanağı sunan Cardplus, yapılacak alışverişlere PlusPuan vermektedir. Böylece müşterilerimiz kazanılan PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansına da sahip olabileceklerdir.