Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Haziran 2013 Etkinli...
 
Haziran 2013 Etkinliklerimiz

Haziran 2013 Etkinliklerimiz

 

 

Tarih : 10 Haziran, 2013

 

Yer : Girne,  ESK: English School of Kyrenia, KKTC

 

Çalışma Hakkında : Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun devam ettirdiği “Yaratıcı Okuma” çalışmalarında klasik müzik eğitimi de yer alıyor. ESK’da 100 çocukla yapılan etkinlikte ritim duygusunu yaratmak ve klasik müziğin özelliklerini öğretmek üzere yaratıcı bir çalışma yapılmıştır.

 

Her çalışmanın sonunda olduğu gibi bu çalışmalarda da çocuklara zeka geliştirici oyuncaklar  armağan edildi.

 

Çalışmaya Katılanlar : Kıbrıs Sanat Müzik ve Bale Okulu, keman ve piyano eğitmeni Ammar Dadizadeh, okulun koordinatörü Evgin Gülten,  müzisyen Mohsen Hasannia, bale öğrencisi Fahriye Behçet, DAÜ, İletişim Fakültesi öğretim görevlisi ve LSS danışmanı, İpek Halim, ESK Türkçe bölümü öğretmenleri ve bölüm başkanı Güler  Şahin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

 1 Haziran 2013, “Dünya Çocuk Günü”

Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu İskelede bulunan Şht. İlker Karter İlkokulu Aile Birliğinin düzenlediği çocuk festivaline katıldı.


Şht. İlker Karter İlkokulu, İskele Maarif Anaokulu ve İskele Belediyesi Yuvam Ana Kucağı kreşini ziyaret eden Limasol Türk Kooperatif Bankası İskele şube müdürü Esra Pehlivanoğlulları ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu danışmanı İpek Halim, 600 çocuk ve öğretmenleriyle bir araya geldi.


LSS ekibi, Çocuklarla oynayıp, onlarla balonlar şişirip, 600 öğrenciye zeka geliştirici oyuncaklar ve balonlar armağan ettiler.