Anasayfa İletişim Facebook Twitter LinkedIn
Kasım 2013 Etkinlikl...
 
Kasım 2013 Etkinliklerimiz
Tarih: 6 Kasım 2013
 
Yer: Lefkoşa, 9 Eylül İlkokulu
 
Çalışma Hakkında: Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu'nun KKTC Cimnastik Federasyonu ile yapmış olduğu yaratıcı çalışmalarda öğrencilere jimnastik hakkında bilgiler veriliyor, gösteriler  yapılıyor ve uygulamalı çalışmalar yürütülüyor.
 
Çalışmaya katılanlar: KKTC Cimnastik Federasyonu'ndan antrenör Hasan Sapsızoğlu, cimnastikci: Begüm Bağcı, Selin Akmandor ve İdal Çukurovalı
LSS ekibinden:  Özlem K. Soykan ve  İpek Halim
 
 

 

 

 

 

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Tarih: 7 Kasım 2103


Yer: İskele, Şht. İlker Karter İlkokulu


Çalışma Hakkında: Çocuk kitabı yazarı Ayşen Dağlı ve çocuk tiyatrosu uzmanı Hatice Tezcan’ın katıldığı “yaratıcı okuma” çalışmasında önce Ayşen Hanımın yazmış olduğu Süslü  kitabı okundu ardından da kitaptaki karakterler analiz edilip tüm öğrencilerin katılımıyla oyunlaştırıldı. Edebiyat ve drama çalışmalarının iç içe geçtiği çalışmalara 90 öğrenci katıldı.


Çalışmaya Katılanlar: Çocuk kitabı yazarı, şair, Ayşen Dağlı, çocuk tiyatrosu uzmanı, Hatice Tezcan, LSS Yönetim kurulu üyesi Özlem K. Soykan, LSS Yönetim Kurulu üyesi ve danışmanı, DAÜ, İletişim Fak. Öğretim görevlisi, İpek Halim, LTKB, Halkla İlişkiler ve Reklam Biriminden Şenay Belet ve Şht. İlker Karter İlkokulu öğretmenleri.

Çalışmanın sonunda tüm çocuklara yapboz armağan edildi.